To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Portal - [pytanie] Artyku?y dla portalu - da si??

Drix - 12-04-2005, 13:29

Mam w dobrym miejscu dodane langi. Mam wersje by przemo 1.9
Solinarius - 12-04-2005, 13:37

Ja też ,iceangel też i wszystkim chodzi :P
Sprawdę wszystko jeszcze raz wg instrukcji

Drix - 12-04-2005, 17:56

Jeszcze raz powgrywałem pliki i dalej nic , nie ma tego cmsa w panelu.
A może co? do tego admin modules treba dodać ?

Solinarius - 12-04-2005, 18:02

Na pewno nie.
Pojawia ci się nowa zakładka pod downloadem i musi tam był jak zainstalowałe? wszystko :)

Drix - 12-04-2005, 18:28

Niewiem spróbuje jeszcze raz .
Ostatnio aktualizowałem forum z 1.8 do 1.9 , na 1.8 miałem zainstalowanego tego moda i były te zakładki w panelu , dopiero po aktualce znik?o

vons - 19-04-2005, 00:53

a ja mam takie pytanie aczkolwiek troszke odbiega od tematyki strony poniewaz zainstalowlem CMSa pod phpbb2.13 (nie bede sie rozdrabnial dlaczego nie chce zainstalowac moda przemo - w kazdym razie nie z mojej winy nie moge tego uczynic - z wielkim szacunkiem dla przema) napisaliscie ze ogolnie rzecz biorac cms dziala pod 1.9 tak wiec i pod 2.13 podziala (tak mi sie wydaje ) - a kiedy wlasnie mam problem poniewaz postapilem wedle zalaczonych instrukcji i lipa poniewaz link w naglowku ({U_ARTICLES} - mimo iz wszystko sie zgadza) zawsze wskazuje strone aktualn? a nie cms_articles a skolei reczne wywolanie tego konczy sie fiaskiem - jesli ADM lub MODerzy uznaja to za niestosowne miejsce na takiego posta nie zwiazanego z tematem to poprosze chociaz o jakies malego expleina przed egzekucja - z gory dziekuje

[ Dodano: 19-04-2005, 13:15 ]
dobra zwracam honor - jak sie okazuje CMS nie jest kompatybilny z 2.13 tylko działa z 2.11 - przepraszam za noobing



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group