To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Hosting - [Opinie] hekko.pl

arek67 - 06-01-2014, 02:06

zypolek napisał/a:
Nie ma hostingów bez limitów, nawet jeśli jest napisane, że tych limitów nie ma. Są zawsze, ale akurat u nich przez kilka lat trzymania serwisów nie dostałem żadnego powiadomienia o tym, że przekraczam narzucone wskaźniki.


Nigdy nie otrzymałeś żadnego ostrzeżenia? To dobry hosting. U mnie na praktrycznie każdym serwerze zawsze otrzymywałem emailową informację, że coś przekraczam i coś przestaje działać...

zypolek - 07-01-2014, 15:48

Nie ogarniam - to dostajesz od nich powiadomienia, czy nie? A jeśli dostajesz, to daj przykład dla jakiej strony i na jakim koncie ją trzymasz, tj. jakie są parametry tego konta?
Anonymous - 24-03-2016, 12:10

Miałem w Hekko wykupiony abonament na rok. Przez ten czas kilka razy wszystko się sypało, pomoc taka sobie, kontakt ok i niska cena - nic poza tym. Nie rekomenduje ani nie odradzam. Neutral.
zypolek - 24-03-2016, 16:25

Rozumiem, że dostałeś zlecenie wstawiania tych spamerskich linków, ale czy zdajesz sobie sprawę z tego, że za wszelkie pomówienia grozi ci odpowiedzialność karna? Przecież ty tam w życiu serwera nie miałeś - po prostu wiem jak on działa.
Anonymous - 25-03-2016, 21:45

Ja polecam bardzo Hekko :)
lukash4 - 26-03-2016, 18:33

Również bardzo polecam hekko - support na najwyższym poziomie - zawsze uzyskuję szybką i wyczerpującą odpowiedź na pytanie. Jestem bardzo zadowolony.
borbaniusz - 31-03-2016, 14:18

Korzystałem bardzo często z hekko. Support u nich odpowiadał średnio po godzinie. To chyba dobry wynik, szczególnie w sobotę wieczorem, nie? :)
zypolek - 31-03-2016, 16:03

Hmm... nie wiem, nigdy na weekendach tego nie robiłem, ale w tygodniu odpowiadają mi w ciągu max kilku minut. Weekendy to całkowicie inny temat.
xlesiu - 05-04-2016, 20:25

Również polecam hosting Hekko. Mam tam konto od kilku lat. Szybki support. Ludzkie podejście np do przekraczania limitów :P
jezyk403 - 11-04-2016, 17:20

polecam również serwery hekko . Mam już kilka lat hosting i tylko raz cos sie posypało ale szybko naprawili a pozatym suport szybko odpowiada.
zypolek - 25-04-2016, 16:24

Wow - wszyscy z forum u nich siedzą? ;-)
W sumie usługa stabilny, a każdy szuka serwera z normalną ceną i jakościowymi usługami. O coś takiego wcale aktualnie nie jest tak łatwo, co nie?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group