To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - Reklama

MakArios - 22-01-2007, 21:15

<przykład>
Mam banner do strony www.jakas-strona.pl , nie mogę go usunąć. Biorę schemat zapytania:
Kod:
DELETE * FROM phpbb_advertisement WHERE html LIKE '%adresstrony%' LIMIT 1;

Podstawiam adres strony:
Kod:
DELETE * FROM phpbb_advertisement WHERE html LIKE '%www.jakas-strona.pl%' LIMIT 1;

Wykonuje zapytanie.
</przykład>
Nie gwarantuje rozwiązania, ale jeżeli czegoś nie pokręciłem, powinno działać.

prze33 - 28-01-2007, 15:11
Temat postu: Problem z miejscem wyświetlania
witam

mam problem bo potrzebuje pola reklam ale nie w tym miejscu
obecnie wyswietlaja sie calkowicie po prawej stronie a ja potrzebuje zeby wyswietlaly sie po prawej stronie ale pod naglownkiem
obecnie jes tak: forum.wysmienite.plforum.wysmienite.pl
a musi byc pod rejestracja, zaloguj

da sie to zrobic?
jak?

Dzieki
Pozdrawiam

sirion - 14-03-2007, 20:12

Czy istnieje możliwość, aby reklamy w module na portalu się przewijały?

Jeżeli tak, to prosiłbym o podanie rozwiązania.

ned - 15-03-2007, 18:42
Temat postu: padding reklama
interysuje mnie gdzie moge zmienic odleglosc miedzy reklamami a tabela modyfikacji :) , mysle ze jest to spowodowane parametrem "padding" lecz nie moge znalezc... dlatego, poniewaz nie wiem ktory plik jest odpowiedzialny za widok tabeli reklamy...

obrazek przedstawiam ponizej. Odleglosc ta (domniemany padding) ma wartosc 3px :) , chce natomiast zmienic ja na 1px. W ktorym pliku moge to wykonac?

adres forum: www.wstargardzie.pl/forum/

evo4 - 27-03-2007, 15:14

a ja mam bigas problemas, otoz wstaiwlem reklame ale chwile pozniej wywalilem jednak ona zostala :O
tabele wyczyscilem i nic ;/
acha ywalilem przypadkowo tabele php_advertising czy jakos tak :D
i zapomnialem jak wstawic ale to szczegol , prosilbym jednak o wskazowke jak to usunac :]

kontra - 02-04-2007, 19:14

siemka,

po dodaniu reklamy z boku, całe forum przesuwa mi do lewej strony. wiec pytanie - jak to wszystko wyśrodkować?

evo4 - 02-04-2007, 19:34

nie da sie!
szpak - 02-04-2007, 22:39

Cytat:
po dodaniu reklamy z boku, całe forum przesuwa mi do lewej strony. wiec pytanie - jak to wszystko wyśrodkować?

dodaj ową reklamę i podaj adres aby było widać jak to wygląda
evo4 napisał/a:
nie da sie!

a zakład ?

evo4 - 02-04-2007, 23:12

szpak, nie nie z toba sie nie chce zakladac :>
machnalem sie z odpowiedzia :> :oops:

Yooziu - 09-04-2007, 02:40

szpak napisał/a:
Cytat:
po dodaniu reklamy z boku, całe forum przesuwa mi do lewej strony. wiec pytanie - jak to wszystko wyśrodkować?

dodaj ową reklamę i podaj adres aby było widać jak to wygląda
evo4 napisał/a:
nie da sie!

a zakład ?


To może i mi pomożesz... bo mam taki sam problem :)
strona - www.forum-21.prv.pl

ddluk - 14-04-2007, 17:09

A ja mam problem, gdyz chcialbym wylaczyc opcje wyswietlania reklam dla danej grupy a nie tylko dla moderatorow i administracji, czy da sie cos takiego zrobic ??
spike1x - 02-05-2007, 15:09

Mam problem. Mianowicie jak dodaje jakąś reklame to pojawia mi się ona na dole a nie z boku. Nagłówek dałem taki jaki jest podany na 1-szej stronie, dodaje wpis, pozycja: z boku i nic. Na dole wszystko jest pod stopką. Jak mam zrobić żeby był po prawej stronie :?: Mój styl to unMods.
joli - 02-05-2007, 17:11

spike1x, przykro mi, ale w tym stylu jest po prostu bład. Co to w ogole za styl?
Kod:
Template created by Qbs modified by Spike1x.
Template theme based on Unofficial modifications modified for WarezMasters.

Dawid_info - 02-05-2007, 23:23

czy idzie zrobic zeby reklama w prawej kolumnie wyswietlala sie w zaleznosci od subforum na ktore sie wchodzi?
lub czy jest jakis mod ktory tak robi?

spike1x - 03-05-2007, 13:30

joli, stopkę mam od Ciebie, jeśli nie pamiętasz, tak samo jak cały styl. Ja po prostu w stopce dodałem modified by Spike1x for WarezMasters. Nic więcej z nią nie robiłem. Już wcześniej to nie działało, działało tylko na dole, ale z boku nie. Dlatego pisze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group