To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

1.12.7 i starsze - Spell Checker 1.13.10

neo_as - 16-01-2007, 10:25

Mam taki problem. Robiłem wszystko wg. instrukcji oprócz
Cytat:
#-----[ OPEN ]--------------------------------
# Probably only subSilver

templates/subSilver/overall_header.tpl

#
#-----[ FIND ]--------------------------------
#

/* Import the fancy styles for IE only (NS4.x doesn't use the @import function) */


Po wciśnięciu opcji sprawdź pojawia się
Cytat:

Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list() in /home/www/icvilo.awardspace.com/forum/includes/functions.php on line 1315

Jifer - 02-02-2007, 00:51

dlaczego w temacie jest napisane Spell Checker 1.13.10 a do pobrania jest 1.12.5
nie znalazłem w temacie innej Oo

joli - 02-02-2007, 01:24

Bo to jest wersja Spell Checker 1.13.10 do przemo 1.12.5. To jest dobra wersja, mozesz ściagac.
pawlaklor - 04-02-2007, 16:22

Kod:
Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list() in /home/www/nazwaforum/includes/functions.php on line 1315


Sprawdzałem i też mam ten błąd. Skąd się on bierze? Nie znalazłem odpowiedzi.

CZ@rek - 18-02-2007, 08:01

Drodzy Państwo.
U mnie na forum pojawił się taki oto problem.
Piszę post, klikam na przycisk 'Pisownia', błędy zaznacza na czerwono i tu kończy się poprawne działenie. Jak chcę poprawić błędny wyraz to nie pojawia mi się okno z podpowiedzią. Kursor ze znakiem zapytania jest i to tyle. Tak więc nie mogę z automatu zmienić słowa jak i dodać do słownika.
Prosze was o pomoc. Sam sobie nie poradzę.

qwerty001 - 20-02-2007, 11:21

a ściągnąłeś i wgrałeś słownik ?
Jifer - 20-02-2007, 11:32

jeśli mu się podkreślają (błędne, a nie prawidłowe) to wgrał. To też nie zalezy od CHMODów.

Jedyna opcja, to musiał gdzieś się pomylić w edycji kodu. Miałem podobnie. Po prostu źle zmodyfikowałem dwa pliki.
Nom.. albo nie wgrałeś pliku spelling.js
Popatrz czy gdzieś błędu nie popełniłeś. Objawy raczej nijak się mają do przeglądarki czy servera (chyba, ze nie obsługuje javy :p)

CZ@rek - 20-02-2007, 12:25

Jifer, qwerty001, jak tworzę posta to pisownia nie jest poprawiana, ale jak już przeglądam, to modyfikacji mogę dokonać. Więc pewnie coś przy edycji.
A tak przy okazji. Jak usunąć kolor czerwony z poprawionych słów??

marecek - 12-03-2007, 22:52

Kod:
Sprawdzanie pisowni na forum z automatycznymi podpowiedziami korekty bledow. Wyroznia sie bardzo dobra wydajnoscia oraz zerowym obciazeniem bazy danych. Do instalacji nalezy dodatkowo pobrac slownik pod adrese


gratuluje poczucia humoru autorowi ;) Mój dedyk uklęknął jak 60 osób zaczęło na raz sprawdzać pisownię... niestety - mod fajny, ale kompletnie się nie nadaje w takiej postaci w jakiej jest. :evil:

edit: chyba że kompletnie coś pochrzaniłem przy wdrażaniu, ale mod działał... :( Zwracam tylko uwagę, żeby przetestować.

greq69 - 02-05-2007, 10:22

moze mi ktoś tego moda poseslać na maila? greq@vwslask.pl

bo mam problem z jego ściagnięciem :(
bo mi ciagle saicaga tylko plik download.php :x

joli - 02-05-2007, 11:41

greq69, sciagnij i zmien rozszerzenie z php na rar
virus304 - 04-05-2007, 23:26

Witam,

mam taki mały problem. Mam styl xandblue i zaistalowałem sobie tak jak pisało w instrukcji. Lecz po instalacji forum nie uruchamia się, pokazuje się tylko biały ekran:/

Może trzeba dostosować ten mod do tego stylu??

gaga - 05-05-2007, 09:35

a u mnie nie wiem dlaczego przestalo zaznaczac bledy na kolor czerwony.. wyswietla sie po prostu tresc postu, plus nie chce sie pokazac ikonka spella przy widoku postu.. przeedytowalam wszystkie konieczne pliki ze 3 razy, plik gifa wrzucilam tam gdzie trzeba i nic :( cos zapewne robie zle ale co? nie mam pojecia, za to straszna zagwostke.. ??? bede wdzieczna bardzo z apomoc :)

w zalaczniku jak wyglada okienko spella po wybraniu "Pisownia" (a dokladniej miejsca w ktorym powinna pojawic si eikonka spella a jest tylko puste miejsce z altem).

moje forum: http://s3m.pl/forum/

virus304 - 05-05-2007, 11:53

Cytat:
Witam,

mam taki mały problem. Mam styl xandblue i zaistalowałem sobie tak jak pisało w instrukcji. Lecz po instalacji forum nie uruchamia się, pokazuje się tylko biały ekran:/

Może trzeba dostosować ten mod do tego stylu??


Może mi ktoś pomoc??

[ Dodano: 23-05-2007, 20:42 ]
CZyli nkt nie jest mi w stanie pomoc?

gaga - 11-06-2007, 15:13

a mi?:)
wyzej opisalam w czym probelm.. nie mam zielonego pojecia dlaczego tak sie dzieje ale po pierwsze nei wyswietla mi obrazka spellinga w widoku postu, po drugie jak wybieram pisownie to w okienku z widomoscia nie zaznaczaja mis ie wyrazy an czerwowo.. wrzucilam juz po raz ktorys jeszcze raz wszystkie pliki, sprawdzilam te edytowane czy dobrze zrobilam i niby wszystko jest w porzadku a jak nei zaznacza tak nei zaznacza na czerwoono.. bede bardzo bardzo wdzieczna za pomoc bo sama nie dojdde co zle zrobilam albo nie wiem skad to i czemu tak sie dzieje..pliiizzz :) )



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group