To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Adres domeny w stylu

czesio1 - 08-03-2018, 20:15

Podepnę się i ja z moim problemem.
Wykupiłem hosting i domenę u tego samego dostawcy. Zainstalowałem skrypt php by Przemo. Zrobiłem przekierowanie z hostingu na domenę. Forum otwiera się na adresie domeny. Niestety po zainstalowaniu nowego stylu jego modyfikacje nie są widoczne na adresie domeny, natomiast są widoczne gdy przywracam adres forum na hostingu. Wie ktoś co robię nie tak?

luk19952 - 08-03-2018, 21:23

czesio1, twój problem jest całkiem inny niż osób wyżej. Powinieneś założyć nowy temat w odpowiednim dziale i opisać tam swój problem. Jedyne co zrozumiałem z Twojego dość chaotycznego postu to, że po zmianie stylu nie są widoczne modyfikacje. Aby temu zaradzić musisz wykonać jeszcze raz instalacje danej modyfikacji wykonując polecenia dotyczącej edycji stylu z instrukcji ale już na plikach nowego stylu.
czesio1 - 09-03-2018, 07:26

luk19952 napisał/a:
czesio1, twój problem jest całkiem inny niż osób wyżej. Powinieneś założyć nowy temat w odpowiednim dziale i opisać tam swój problem.

To może ktoś z moderatorów przeniósłby mój post do odpowiedniego działu?

luk19952 napisał/a:
Jedyne co zrozumiałem z Twojego dość chaotycznego postu to, że po zmianie stylu nie są widoczne modyfikacje. Aby temu zaradzić musisz wykonać jeszcze raz instalacje danej modyfikacji wykonując polecenia dotyczącej edycji stylu z instrukcji ale już na plikach nowego stylu.

Tak, nie są widoczne modyfikacje stylu na domenie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group