To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Polskie litery?

Lukdirt - 17-01-2020, 08:16

BRC ma oczywiście rację. Nic dodać, nic ująć.
irekk - 31-01-2020, 20:05

A po co mi admin do czyjegoś forum? Będę chciał to skontaktuję się z hostingiem i dostane wjazd od tyłu :mrgreen:
BRC - 31-01-2020, 21:45

irekk napisał/a:
A po co mi admin do czyjegoś forum? Będę chciał to skontaktuję się z hostingiem i dostane wjazd od tyłu :mrgreen:
Bez kitu, jak stronka jest postawiona na jakimś hostingu typu "InternationalBłażej", to wysyłasz profesjonalne pismo od "policjanta" pod groźbą zarzutu o utrudnianie śledztwa i Błażej sprzeda Ci nawet własną siostrę. :mrgreen:
irekk - 01-02-2020, 14:31

Nom. Swoją drogą, dawno temu "dedykowany" kolega "hacknął" tak webd. Wysłał faks i dostał w odpowiedzi dane do konta. Czy jakoś tak :mrgreen:
astercholik - 06-02-2020, 00:08

Na niektórych hostingach po instalacji 1.12.9 ukazuje się brak polskich znaków najłatwiejszym rozwiązaniem jest postawienie wersji 1.12.6 tam wszystko działa, dzięki temu twoja prywatność zostanie w tajemnicy a ty przestaniesz się martwić brakiem PL znajów. Np UGU.PL ma problem z ogarnięciem 1.12.9 i np zamiast mieć Hełm widzimy po dodaniu He?m
BRC - 06-02-2020, 12:39

astercholik napisał/a:
dzięki temu twoja prywatność zostanie w tajemnicy
CO? :D
Lukdirt - 10-02-2020, 20:39

astercholik napisał/a:
Na niektórych hostingach po instalacji 1.12.9 ukazuje się brak polskich znaków najłatwiejszym rozwiązaniem jest postawienie wersji 1.12.6 tam wszystko działa, dzięki temu twoja prywatność zostanie w tajemnicy a ty przestaniesz się martwić brakiem PL znajów. Np UGU.PL ma problem z ogarnięciem 1.12.9 i np zamiast mieć Hełm widzimy po dodaniu He?m


Ale czy wiesz, że zakładając własne forum w pewien sposób pozbywasz się prywatności? ;)

ANDREAN - 13-02-2020, 23:03

irekk napisał/a:
A po co mi admin do czyjegoś forum? Będę chciał to skontaktuję się z hostingiem i dostane wjazd od tyłu :mrgreen:


Może kolega spróbuje tak z moim forum bo chciałem uzyskać dostęp do bazy danych? :P

BRC - 14-02-2020, 16:41

ANDREAN napisał/a:
Może kolega spróbuje tak z moim forum bo chciałem uzyskać dostęp do bazy danych?
Jak już Sebastian D. posprzedaje maile wszystkim klientom, to Tobie też odda, spokojna Twoja. :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group