To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Prosze o pomoc

emilx50 - 27-03-2019, 20:13
Temat postu: Prosze o pomoc
Nie mogę się zarejestrować na stronie Emu-info.pl , wyskakuje mi taki oto błąd.

Cytat:
Could not insert data into users table

DEBUG MODE

INSERT INTO forum_users (username, user_regdate, user_password, user_email, user_icq, user_website, user_occ, user_interests, user_from, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_image, user_avatar, user_avatar_type, user_viewemail, user_viewaim, user_aim, user_yim, user_msnm, user_attachsig, user_allowsmile, user_allowhtml, user_allowbbcode, user_allow_viewonline, user_notify, user_notify_gg, user_notify_pm, user_popup_pm, user_timezone, user_lang, user_custom_color, user_custom_rank, user_style, user_gender, allowpm, user_level, user_allow_pm, user_birthday, user_next_birthday_greeting, user_ip, user_ip_login_check, user_active, user_actkey) VALUES ('dasdasdas', 1553714000, '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', '', 0, 1, 1, '', '', '', 1, 1, 0, 1, 1, 0, 0, 1, 1, 1, 'polish', '', '', 2, '0', 1, 0, 1, '999999', '0', '6dc74162', 1, 0, '41747f57013a814')

Line : 908
File : usercp_register.php

Jeśli nie potrafisz znaleźć rozwiązania tego problemu,
możesz spróbować poszukać, lub zadać pytanie na forum: http://www.przemo.org/phpBB2/




PROSZĘ O POMOC.

Oneitatsu - 28-03-2019, 00:24

Podałeś błędny adres, ale nic to.

Forum o które pytasz jest martwe, dlatego zalecam ci zrezygnować. Najprawdopodobniej ktoś z tamtejszej administracji dokonał niepełnej modyfikacji formularza profilu, co poskutkowało jego awarią. Tylko administrator/właściciel serwisu "Emu-Info" może ten problem rozwiązać.

ps. tak nawiasem - sugeruję również abyś usunął swój adres mail z pierwszego posta tutaj (znajduje się w monicie, który wkleiłeś). Nie publikuj swojego adresu w tak otwarty sposób, ponieważ skrypty indeksujące treść forum go zapiszą i niedługo potem ilość spamu w twojej skrzynce wzrośnie.

emilx50 - 29-03-2019, 19:57

Okey. Dziękuje za informacje , musiałem przeoczyć . ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group