To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Ikony w CSS (battle_blue)

TheMortiS - 22-05-2017, 18:01
Temat postu: Ikony w CSS (battle_blue)
Cześć. ;) Mam kolejny problem. Otóż chciałbym rozpocząć instalację Beer Moda 2.4. Niestety żaden z podanych obrazków w folderze z modem Mi nie odpowiada (nie pasuje do kolorystyki stylu). Właśnie się dowiedziałem, że ikony pod postem (PW, WWW, Email) są wykonane w CSS i można w nich używać font-awesome które mam zainstalowane u siebie na forum. Chciałbym dodać taką ikonkę z tą ikonką przed napisem 'Piwo':

Kod:
<i class="fa fa-beer" aria-hidden="true"></i>



Chodzi Mi głównie o to, żeby po kliknięciu w tą ikonkę wyskoczyła informacja o potwierdzeniu lub o postawieniu piwa %s użytkownikowi (nie wiem dokładnie, czy jest potwierdzenie, czy też nie).

Tutaj screen: http://imgur.com/7oMCF34
Adres forum: www.psg-serv.cba.pl
Link do modyfikacji Beer Mod: http://www.przemo.org/php...pic.php?t=65912


W razie czego mogę podesłać pliki, w których według Was można dodać te ikonki CSS.


Pozdrawiam,
TheMortiS

shanonWEB - 22-05-2017, 21:25

Jako gość, na Twoim forum nie widzę tego przycisku. Spróbuj tak:
templates/nazwa_stylu/nazwa_stylu.css
znajdź:
Kod:
td.row_beer1 { background:#ddebff; font-weight:bold; padding:3px; }
td.row_beer2 { border:1px solid #D1D7DC; background-image: url(images/beer.png); background-color: white; background-repeat: repeat-y; height: 22px; font-weight: bold; padding:3px;}

zmien na:
Kod:
td.row_beer1 { background:#ddebff; font-weight:bold; padding:3px; }
td.row_beer2 { font-family: FontAwesome; content: "\f0fc"; height: 22px; font-weight: bold; padding:3px;}

TheMortiS - 23-05-2017, 13:47

Dodałem przecież screena.
shanonWEB - 23-05-2017, 15:14

TheMortiS napisał/a:
Dodałem przecież screena.

Nie widzę przycisku piwa, które jak mogę wyczytać z Twojego poprzedniego posta --/\ jest. Podałem rozwiązanie na zmianę obrazka beer, a żeby widzieć jak jest teraz muszę wejść na stronę. Screen mi nic nie daje.

P.S Na Twojej stronie nie widzę przycisku domyślnego, jak piszesz, dołączonego do moda.

TheMortiS - 23-05-2017, 17:52

Nie chcę na Ciebie naskakiwać, ale wyraźnie napisałem:

TheMortiS napisał/a:
Otóż chciałbym rozpocząć instalację Beer Moda 2.4.


Wcześniejsza instalacja przebiegła pomyślnie, jednakże ikonka 'piwo' (ta domyslna z folderu z modem) nie wyświetlała się i był sam napis piwo. A teraz chodzi Mi o to, żeby przed napisem 'Piwo' znajdowała się ikonka beer (kod podany w pierwszym poście). Wygląd ma być taki sam jak na załączonym screenie, tylko z ww. ikonką i napisem Piwo.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group