To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Jak ręcznie dodać pola profilu?

Draco demonicus - 06-03-2017, 01:07
Temat postu: Jak ręcznie dodać pola profilu?
Które pliki i w którym miejscu edytować pliki aby dodać nowe pola profilu?

Powody dla których chcę te pola to:
  1. Chcę mieć dostęp do edytowania ich w łatwy(sic!) sposób, tak, aby móc zmieniać ich kolejność i wszystko bez problemów
  2. Chcę stworzyć pola w stylu Imię, drugie imie, pseudonim i nazwisko - wyświetlane jako jedno pole
  3. Chcę stworzyć pole profilu z rozwijalną listą i opcją "Inne" z możliwością wpisania swojej wartości
  4. Chcę im zrobić belki z nagłówkiem, a nie wszystkie jeden po drugim; chodzi o to, że np. są "Obowiązkowe Dane Rejestracji", "Informacje profilu (nieobowiązkowe........)" itp. Chcę pod tym drugim zrobić szereg belek z nagłówkami na pola profilu.


Jako iż jest to forum RPG, to jest tych opcji sporo. Pól profilu jest kilkadziesiąt i to bardzo przeszkadza, że nie wiesz co gdzie jest. Nie ma możliwości dostępu do wszystkich możliwości. Nie da się nawet zmieniać kolejności pól profilu inaczej niż grzebanie w sql i babranie się z tym czy wszystko dobrze zrobione, bo wystarczy pomylić cyferkę i koniec. A tutaj nie będzie z tym żadnego problemu.

Gdyby ktoś powiedział jak to zrobić. Gdzie są te pliki i w którym miejscu edytować, to sam bym sobie to zrobił. A jakby ktoś zrobił jakieś przykładowe pole, to by wystarczyło całkowicie. Bo to głównie kopiuj wklej.

Mój skrypt forum to 1.12.6.

xlesiu - 23-03-2017, 23:44

Draco demonicus, spróbuj może zerknąć na http://przemo.org/phpBB2/...pic.php?t=91755
Draco demonicus - 24-03-2017, 00:52

W sensie mam skorzystać z poradnika instalacji tej modyfikacji by wiedzieć jak się takowe pola profilu samemu dodaje?

Pamiętam, że kiedyś tak zrobiłem, dodając nowe płcie, patrząc jak wygląda modyfikacja na klasy postaci :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group