To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Poszukiwania - Wysyłanie powiadomień email, po każdym nowym poście na forum

Staszek.S - 11-09-2015, 17:28
Temat postu: Wysyłanie powiadomień email, po każdym nowym poście na forum
Witajcie,

Mój pierwszy post na tym forum więc dzień dobry:)

Pytanie mam następujące - a że nie wieżę że nikt wcześniej nie miał takiego problemu - stąd wybór tego działu. Próbowałem szukać sam ale nie idzie mi...

Jestem w trakcie stawiania forum na najnowszej wersji phpBB by przemo... Wszystko pięknie, ale muszę forum dopasować do naszych potrzeb.
Z forum będzie korzystać kilkadziesiąt osób, mieszkańców osiedla, a forum ma zastąpić kulawą i spamującą komunikację mailową w kwestiach osiedlowych, naszego stowarzyszenia itd...

Chodzi o to, by po napisaniu przez kogoś posta, inni zarejestrowani użytkownicy (lub grupa), dostawali powiadomienie email o nowym poście.
Może być od razu, może być np raz dziennie w formie zestawienia w jakich tematach są nowe posty. jeśli nie ma, to zestawienie/powiadomienie nie jest wysyłane. Coś takiego funkcjonuje np na forum nikona www.nikoniarze.pl - ale ono jest na vbiuletin a nie na phpbb... Co wieczór, dostaje maila, w jakich działach pojawiły sie nowe tematy/posty. Chodzi o to żeby nie przegapić istotnych rzeczy.
Wiem że na forum są zaznaczane nowe tematy/posty, ale żeby z tej funkcji skorzystać, trzeba na forum wejść... A mi chodzi o to by każda osoba dostawała informacje że jest coś nowego...
Czy taki mod istnieje, ewentualnie jak to osiągnąć?
dziękuje i pozdrawiam
Staszek



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group