To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

HydePark - [OffTopic] stop administracyjnemu spamowi

irekk - 22-05-2015, 10:15

Żartujesz? Czy to jest forum frondy? Jakim prawem mi każesz/sugerujesz głosować na Dudę?
Przemo - 22-05-2015, 10:22

Nie żartuje.
Jakim prawem? Nie wiem... polskim? Chyba polskim bo jakoś nie przypominam sobie aby był zakaz w prawie sugerowania znajomym na kogo mają zagłosować :)

mix - 22-05-2015, 10:25

Ten mail nie miał żadnego związku z supportem tego skryptu. Ten "serwis" to zwykłe forum o darmowym skrypcie. Fakt, że ma sporą bazę adresów e-mail, ale co innego namawiać ludzi do pójścia na wybory, a co innego pisać im na kogo głosować. Jak pisałem wcześniej, lepiej by tego typu maile miały związek z rozwojem skryptu niż tego typu postać. To o wiele bardziej profesjonalne dla "serwisów". Wątpię by serwis o np. motoryzacji namawiałby mnie poprzez e-mail na kogo głosować. Na pewno dobry serwis nie wysłał by takiego maila. Inną sprawą są strony, którym niekoniecznie zależy na dobrej ocenie wśród użytkowników, a na zupełnie czym innym. Rozumiem oburzenie niektórych osób bo to był pomysł trochę nieprzemyślany. Zdecydowanie to temat, który może łatwo "poruszyć" ludzi i chyba nie jest to żadna nowość.
Przemo - 22-05-2015, 10:30

mix, ale nie wiążcie tego emaila z supportem, czy w podpisie albo nazwie nadawcy była nazwa tego forum albo supportu?
mix - 22-05-2015, 10:32

Jeżeli była to prywatna korespondencja to czy użytkownicy wyrazili zgodę na używanie bazy e-mail z forum supportu do użytkowania poza nim?

Ogólnie nie zaboli mnie to jakoś osobiście, jedynie rozumiem niektórych użytkowników w tym temacie.

Przemo - 22-05-2015, 10:39

Przez 10 lat nie były wysyłane żadne informacje niezwiązane z forum. A propozycji miałem wiele, firmy hostingowe i inne chciały mi płacić po 500zł za jeden mailing, nigdy sie nie zgodziłem bo nie chciałem aby moi użytkownicy dostawali reklamy.

Teraz wysłałem coś o sytuacji w kraju i taki lament...

To chyba już wiem - mogłem robić tak jak inne fora, sprzedawać mailing każdemu, wtedy userzy byli by przyzwyczajeni do spamu i nie było by problemu.

strzelba - 22-05-2015, 10:40

Przemo, no sorrki ale ja tez prowadzę forum i nikomu kto z niego korzysta nie mowie na kogo ma glosować
takie zagrywki jakie zrobiłeś można przyrównać do kościoła gdzie ksiądz z ambony mówi to samo co przesłałeś w @
póki jest jeszcze demokracja w tym kraju daj każdemu wybrać wg własnego uznania
a co do forum hm przez to strasznie się spieprzyło i jak widać zniechęciło wielu tak ze może zajmować się polityką zajmij się rozwijaniem skryptu bo kiedyś był naprawdę fajny

PS
dzięki bogu już nie korzystam z tego skryptu ale za cholerę nie mogę usunąć konta z tego forum a bardzo bym chciał

mix - 22-05-2015, 10:52

Najlepiej będzie jak po prostu tematy odnośnie tego maila za jakiś czas zostaną usunięte. Co do tego co było i mogło być, nie lubię gdybać. Mówimy o tej konkretnej sytuacji na ten konkretny temat ze wskazaniem na kogoś. To nie typowa reklama hostingowa itp. Ja jedynie piszę dlaczego oburzyło to wiele osób...

To jest zwykłe forum, które zza czasów swojej świetności zebrało niezłe żniwa w postaci sporej ilości e-maili użytkowników. Do niedawna wyglądało to o wiele słabiej niż przed laty, więc zamiast zniechęcać ludzi tego typu tematem należało by zachęcić ich do tego, że ktoś inny zabrał się za rozwój tego skryptu po tak długim czasie ciszy i wyczekiwania. Zresztą od kilku lat samym forum i skryptem zajmują się głównie inne osoby, więc powroty na to forum powinny być chyba nieco inne niż maile w takiej postaci.

Jeżeli ma to zadowolić kogoś w jakiś sposób, to właśnie nie rozsyłaniem e-maili reklamowych osoby takie zyskują sobie szacunek wśród użytkowników. Tym bardziej nie na miejscu jest pisanie "mogłem...". Takimi mailami pracujesz także nad wizerunkiem całej ekipy supportu. Tyle w temacie.

irekk - 22-05-2015, 11:06

Przemo gadasz jak podły lamus. Żegnam.
MagicalFire - 22-05-2015, 11:12

Przemo, sam doprowadzasz w tej chwili do upadku tego forum
mix - 22-05-2015, 11:15

MagicalFire, tym bardziej, że dopiero co pojawiła się szansa na rozwój. Mam nadzieje, że dalsze pracę będą postępować i ten mały "incydent" nie wpłynie na dalszy rozwój skryptu i przeniesienie go na zapowiedziany nowy.
MagicalFire - 22-05-2015, 11:16

mix, mam nadzieje ze beda postępować ale juz nie pod szyldem przemo
mix - 22-05-2015, 11:17

MagicalFire, może to dziwnie zabrzmi, ale to prawda. Od kilku lat forum i skryptem głównie zajmuje się kto inny. Dlatego też szyld przy nowym silniku powinien być zmieniony, co za tym idzie adres forum także. Zamiast zmarnować to i jak to miało kiedyś miejsce mydlić ludziom oczy, warto dać szansę nowej ekipie bo jak widać w przeciągu miesiąca zapowiedzieli i robią więcej niż to miało miejsce wcześniej.
mek1942 - 22-05-2015, 11:27

jak chcecie żeby w Polsce rządził kościół... tak głosujcie na PiS hah
czuje że wznowią postępowanie odnośnie Smoleńska jak Duda zostanie wybrany :D

irekk - 22-05-2015, 12:26

mek1942 napisał/a:
czuje że wznowią postępowanie odnośnie Smoleńska jak Duda zostanie wybrany :D
Niech się zajmują Smoleńskiem ile chcą. PO nie zamknęło tematu i na to nie pozwoli. Natomiast Kaczyński niech sobie męczy temat i da pracować rozsądnym i kompetentnym ludziom.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group