To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Konwersje, przenoszenie, łączenie forów, integracje - Problem po przeniesieniu forum na home.pl

tombog - 27-04-2015, 21:57
Temat postu: Problem po przeniesieniu forum na home.pl
Przeniosłem forum na home.pl i po walce z kodowaniem utknąłem na takim komunikacie po próbie napisania posta:
Kod:


Could not insert new word matches

DEBUG MOD

SQL Error : 1271 Illegal mix of collations for operation ' IN '

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 37551, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('dniach', '27.04.', '05.05.', 'bogutalandzie', 'będą', 'działy', 'się', 'cuda.', 'jeśli', 'ktoś', 'chwilę', 'ochotę', 'małe', 'nieco', 'miłym', 'towarzystwie', 'zapraszam.', 'trzeba', 'sobie', 'przywieźć', 'sobą', 'natomiast', 'cała', 'reszta', 'będzie', 'miejscu', 'jak', 'napisałem', 'termin', 'jest', 'szeroki', 'ogrodzenie', '5000m2', 'trochę', 'zajmie', 'ale', 'możecie', 'ustalić', 'jakiś', 'dzień', 'tym', 'zakresie', 'mnie', 'odwiedzić.', 'bardzo', 'miło.', 'można', 'rozbijać', 'namioty')

Line : 265
File : functions_search.php

Temat się pojawia na liście tematów, ale przy próbie otwarcia wyskakuje
Kod:

Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie

Co ciekawe w samej bazie w tabelach wposy wydają się poprawne, a więc nazwa tematu, numer, treść posta, itp... Wygląda na to, że post powstaje w bazie, a nie chce być wyświetlony na forum.
Macie pomysły gdzie i co może być nie tak?

Tommekk80 - 27-04-2015, 23:03

Odbuduj search w PA.
tombog - 28-04-2015, 10:33

Już cię kocham
:P

Pierwsze co zrobiłem to odbudowałem search, no ale sory że zapytałem.

Tommekk80 - 28-04-2015, 18:32

Spróbuj najpierw truncate
Kod:
TRUNCATE TABLE `phpbb_search_results`;
TRUNCATE TABLE `phpbb_search_wordlist`;
TRUNCATE TABLE `phpbb_search_wordmatch`;

I potem odbuduj search.
I nie pisałeś o tym, że odbudowywałeś search, nie czytam w myślach.

pikaczu - 30-04-2015, 21:39

Miałem kiedys taki problem Okazało się że Jakaś modyfikacja była źle zainstalowana w moim przypadku beer mod Sprawdź poprawność plików i zobacz po tym procesie
Woytec - 08-05-2015, 17:46

tombog napisał/a:
i po walce z kodowaniem utknąłem
Ale jak? Bo to jest właśnie przyczyną tego błędu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group