To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Hosting - Najlepszy hosting pod Przemo

vianne - 05-08-2014, 20:55

na moje oko nie ma jednej precyzyjnej odpowiedzi. Zależy to od wielu czynników: jakie forum jaki ruch przewidujemy, czego od hostingu wymagamy, ile jesteśmy w stanie zapłacić i wiele wiele innych. Skrypt sam w sobie aż tak strasznie wymagający nie jest (no chyba, ze obciążymy forum milionem zbędnych modyfikacji)
orka - 18-08-2014, 16:55

Małe konto na Firehost, zdecydowanie wystarczy. 80 zł brutto za 80 GB transferu. Wszystko wygląda perfekcyjnie.
Nie miałem nigdy żadnych problemów z kontem, tak więc chyba faktycznie się da.

zypolek - 21-08-2014, 16:16

Nie mam problemów - na różnych kontach Hekko, zmian nie będę robił, no chyba że w przyszłości faktycznie hosting nie będzie dawał rady, to wtedy przejdę na serwer dedykowany. Na razie nie widzę takiej potrzeby.
orka - 26-08-2014, 18:15

Jak dla mnie Przemo wielkich wymagań nie ma. Mam fora na dwóch kontach z Firehost - najtańszym i wyższym, za 45 i 80 zeta.
Wszystko normalnie działa, nawet nie zbliżam się do górnych limitów, tak więc wielkiej potęgi pod to nie potrzebujecie.

zypolek - 02-09-2014, 16:23

Wielkich wymagań nie ma, ale i tak trzeba mieć jakiś sensowny hosting żeby wszystko działało jak należy. Jak dla mnie dobre hostingi nie będą miały żadnych problemów, nawet jeśli ruch na koncie będzie bardzo duży.
orka - 01-10-2014, 19:55

Dlatego piszę o Firehost - doświadczenie pokazuje mi, że lepiej zainwestować w małą, ale sprawdzoną firmę, niż ładować się w duże marki, u których i tak nie ma jakości. Po prostu płaci się za samą nazwę. Czy ma to sens?
zypolek - 03-10-2014, 16:33

Wielkość firmy trudno ocenić - nie wiem ilu klientów ma Hekko, ale sądząc po tym, co piszą ludzie w sieci, to chyba jest ich sporo ;-) Ale i tak najważniejsza jest dla mnie jakość usługi. Pozostałe kwestie nie mają znaczenia.
RafoX - 07-10-2014, 11:17

Ja byłem w wielu firmach i lepszych gorszych i różne mam zdanie.
Około roku temu przeniosłem się do https://www.netdc.pl/ i mam pełen komfort wsparcie techniczne można powiedzieć natychmiastowe a serwery działąją stabilnie.
Nie zauważyłem awarii.
Firma naprawdę podchodzi do klienta indywidualnie i z wszystkim można się dogadać.

Giraffe - 08-10-2014, 12:31

Future Host. Stabilnie, niedrogo, szybko i z supportem jest bardzo dobry kontakt. Dodatkowym potwierdzeniem jest pierwsze miejsce w rankingu webhostingtalk.

Natrafiłem na nich uciekając z Ogicom (tego nie polecam)

zypolek - 13-10-2014, 16:21

I aż musiałeś wejść i napisać o tym post na forum... Pokaż jaki serwis posiadasz... Na Hekko pod takie forum wystarczy małe konto za 44 zeta - poważnie, trzymałem na tym 2 normalnie działające fora z ruchem ;-)
Kwaqu - 21-10-2014, 09:57

JA swoje serwisy z az przeniosłem do https://www.netdc.pl/ na serwer DA z administracją.
Co mi potrzeba to mi włączą i o nic się nie martwię. Serwery działają świetnie nie jak w przypadku poprzedniej firmy

zypolek - 21-10-2014, 16:32

Co za obrzydliwy spam. A jaki tam posiadasz serwis i gdzie byłeś poprzednio?
MarcelJ - 25-10-2014, 12:08

również posiadam serwer www z oferty nedc.pl https://www.netdc.pl/serwery-www
I jestem mega zadowolony poprzednio byłem w mintshost i padły im dyski a kopii bazy danych i plików nie udało się odzyskać chcieli mi dać rekompensatę w wysokości 3 miesięcy za darmo vpsa wyśmiałem ich.
Skoro firma nie potrafi zapanować nad kopią strony klienta to nie firma. Dodatkowo często strona w nocy była nie dostępna lub robili jakieś resety serwerów. Tutaj tego nie mam a wszystkie prace techniczne są zaplanowane o czym wiem mailowo.
Moja strona to http://drastyczne.eu/

Giraffe - 31-10-2014, 10:50

Jakiś taki zgryźliwy jesteś. Futurehost jest bardzo dobrym i solidnym hostingiem. Hekko również, ale Future przede wszystkim.
zypolek - 03-11-2014, 16:34

Jeśli to prawda to wystarczy podać przykład serwisu internetowego jaki tam posiadasz. Takie to trudne? Jeden krótki wpis i wszystko zaczyna wyglądać wiarygodnie. Da się?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group