To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogłoszenia - Publikacja wersji 1.12.7

.::Trac3r::. - 10-08-2012, 19:25

Hmm, rozumiem lecz mam kolejne głupie pytanie tym razem no ale wolę zapytać.

Po zaktualizowaniu forum do tej wersji mam ponownie wgrać modyfikacje z starej wersji w pliki w których brakuje kodu modyfikacji?

czesio56560 - 10-08-2012, 19:29

Dzisiaj z rana UPDATE'owalem i posypało się forum z powodu paru modyfikacji, które dotyczyły plików w INCLUDES. Musiałem wgrywać kopię zapasową.
Tommekk80 - 10-08-2012, 19:36

W manualu jest instrukcja aktualizacji - nie ma tam mowy o nadpisywaniu plików z folderu includes, więc coś pochrzaniłeś w edycji.
tartut - 10-08-2012, 19:37

.::Trac3r::., czesio56560, zawsze możecie napisać w płatnych zleceniach, osoby które się znają na pewno uaktualnią forum za odpowiednią kwotę. ;)

@topic
Nie wiem kto pisał tę wersję skryptu, ale można było usunąć generowanie stopki przez php, niepotrzebnie obciąża forum.

Instalował ktoś już spider friendly na najnowszej wersji?

.::Trac3r::. - 10-08-2012, 19:39

Zrobię to sam bo to akurat nie problem lecz chciałbym wiedzieć czy z góry wgrywanie modyfikacji na nowej wersji zakończy się powodzeniem :)
emiloski94 - 10-08-2012, 23:40

Mam pytanie
Jak mam zainstalowane sporo przydatnych modyfikacji to zostana usuniete wraz z aktualizacja?

tartut - 10-08-2012, 23:56

.::Trac3r::. napisał/a:
Zrobię to sam bo to akurat nie problem lecz chciałbym wiedzieć czy z góry wgrywanie modyfikacji na nowej wersji zakończy się powodzeniem :)

Rozwiń swą myśl.
emiloski94 napisał/a:
Jak mam zainstalowane sporo przydatnych modyfikacji to zostana usuniete wraz z aktualizacja?

To zależy, zrób aktualizację manualną. Jeżeli będzie z czymś problem to pisz tutaj na forum.

NineX - 10-08-2012, 23:57

emiloski94, jeśli zaktualizujesz instrukcją manualną z głową to nie. Trudno akurat powiedzieć, czy z jakąś modyfikacją będzie kłopot.
.::Trac3r::. - 11-08-2012, 00:00

tartut, teraz to ja ogółem forum spie.. :) krzaki na forum nawet jak wgrywam starą wersję forum ..
emiloski94 - 11-08-2012, 00:05

NineX napisał/a:
emiloski94, jeśli zaktualizujesz instrukcją manualną z głową to nie. Trudno akurat powiedzieć, czy z jakąś modyfikacją będzie kłopot.


Stwierdzam, że zostane przy starej wersji forum. Nie widzi mi się edytowania tylu plików http://wklej.to/ZzhYU

Tommekk80 - 11-08-2012, 00:06

Tak wam się spieszyło, takie narzekania i teraz co? Lenistwo. :mrgreen:
emiloski94 - 11-08-2012, 00:07

Tommekk80 napisał/a:
Tak wam się spieszyło, takie narzekania i teraz co? Lenistwo. :mrgreen:


Mi to tam zwisało ;D
no nie powiem, nie chce mi sie edytowac tylu plików ;D
a jak sie zacznie to i trzeba konczyc

mek1942 - 11-08-2012, 00:12

Dobrze.... jest lista poprawek, zmian. Mam pytanie o optymalizacje. Czy coś zostało zmienione by usprawnić silnik forum ? Czy tylko takie drobne błędy, pierdoły, bo mimo wszystko żadna wymieniona funkcja nie jest jakaś znacząca, większość to drobne przeróbki. Pytanie moje czy oprócz poprawienia bezpieczeństwa + poprawieniu wymienionych błędów forum działa sprawniej, lepiej? Czy nie....

Myślę, że to pytanie jest ważne. Bo dużo osób ma bardzo zmodyfikowane fora i w razie gdy takie poprawki, które np. dla mnie się nie przydadzą, to nie wiem czy po prostu aktualizować wersję.

Z góry dzieki za odpwoiedź. Dzięki panowie za robotę. Chciało by się powiedzieć. Wkooońcu.

Deotho - 11-08-2012, 00:18

emiloski94 napisał/a:
NineX napisał/a:
emiloski94, jeśli zaktualizujesz instrukcją manualną z głową to nie. Trudno akurat powiedzieć, czy z jakąś modyfikacją będzie kłopot.


Stwierdzam, że zostane przy starej wersji forum. Nie widzi mi się edytowania tylu plików http://wklej.to/ZzhYU


Kilka godzin, a jak sobie nie poradzisz to chętnie wykonam to za Ciebie za drobną opłatą.

emiloski94 - 11-08-2012, 00:40

mek1942 napisał/a:
Dobrze.... jest lista poprawek, zmian. Mam pytanie o optymalizacje. Czy coś zostało zmienione by usprawnić silnik forum ? Czy tylko takie drobne błędy, pierdoły, bo mimo wszystko żadna wymieniona funkcja nie jest jakaś znacząca, większość to drobne przeróbki. Pytanie moje czy oprócz poprawienia bezpieczeństwa + poprawieniu wymienionych błędów forum działa sprawniej, lepiej? Czy nie....

Myślę, że to pytanie jest ważne. Bo dużo osób ma bardzo zmodyfikowane fora i w razie gdy takie poprawki, które np. dla mnie się nie przydadzą, to nie wiem czy po prostu aktualizować wersję.

Z góry dzieki za odpwoiedź. Dzięki panowie za robotę. Chciało by się powiedzieć. Wkooońcu.


Także podłączam się do pytania.

skrypt przemo jest uznawane za najbardziej dziurawe forum.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group