To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Hosting - [opinie] linuxpl.com

Wegorz - 02-05-2008, 14:41

Ofertę mają bardzo ciekawą, prawdopodobnie skuszę się na ich host, tym bardziej że domenę dodają za free...

Domenę dostaje się tylko wtedy, kiedy z góry zamówisz serwer na rok. Domena też jest na 12 miesięcy, przedłużenie (.pl) kosztuję 90 zł.

Napisałem do admina na GG, na odpowiedź czekałem tylko 3 minuty, więc z kontaktem też jest dobrze ;)

Widzę też tutaj dobre oceny, więc nic nie stoi na przeszkodzie niż zamówić :D Pozdrawiam, Wegorz !

chomik - 13-07-2008, 10:36

Mam u nich server od 4 miesięcy i zadnych problemów nie miałem

POLECAM!!!!!!!

Ich server stoi na Linuksie Debian 4.0 etch > chwała im za to

pimpaldo - 21-07-2008, 14:28

skooby napisał/a:
Stanowczo odradzam hosting w tej zlodziejskiej firmie! Juz pisze o co chodzi...

Mam tam zainstalowane forum, ktos kto pozazdroscil strony (osoba trzecia) poprosil administratora serwisu o kopie bazy danych forum, w zamian za umieszczenie reklamy linuxpl na swoim forum. I dostal ta baze bez problemu!

Powstalo podobne forum (hasla i loginy userow zostaly przepisane), a do moich userow zostal rozeslany massmail z info o nowym forum.

Czy tak postepuje firma ktora chce byc szanowana ?

Pisze to poniewaz osoba ktora to zrobila przyznala sie i przekazala mi zrzuty ekranu z rozomwy z adminem tej smiesznej firmy.


Zastanowcie sie nad tym potencjalni przyszli uzytkownicy, naprawde nie warto, Wasze dane tam w ogole nie sa bezpieczne.

Co jeszcze moge dodac... Znajomy, na moja prosbe, poprosil administratra linucpl (przez GG) o haslo do mojego panelu klienta - bez wahania dostal, bez zadnych dodatkowych pytan! Tak nie postepuje zaden szanujacy sie hosting, przynajmniej mi sie tak wydaje.


może ktoś sie odnieść do tych słów? bo nie wiem czy to marna prowokacja czy gorzka prawda...

jeśli to byłaby prawda to niestety przekreśla ten hosting w 100%...dzieki za odp

chomik - 21-07-2008, 20:18

jedni twierdzą że to prawda a drudzy że nie
poszukaj na google opini o linuxpl.com

kiedyś mieli niezbyt miłe zagrania ale teraz jest całkiem całkiem dobrze

firma istnieje troche w sieci bo chyba ponad 7-8 lat

podobno Piotr Kloc był karany ale tego nie moge potrierdzić


pozdrawiam

Bogdan92 - 28-08-2008, 20:44

Ja mam u nich konto od Kwietnia i jestem zadowolony, nie mam żadnych, ale to żadnych zastrzeżeń. (odpukać ;) )
maniocek - 29-08-2008, 11:40

Ja konto mam u nich od miesiąca i jest wsio git ;)
Kontakt z adminami przez gg troszkę utrudniony ale da się skontaktować.

chomik - 29-08-2008, 18:01

maniocek nie lepiej na czat wejść?

ja mam od marca

Vinkler - 25-11-2008, 17:43

Konto mam od sierpnia, kontakt z adminami bardzo pozytywny, szybki i rzeczowy. Zero problemow z kontem, stabilnie, bez przerw. Mialem po drodze jeszcze transfer domeny do nich z home.pl gdzie zadali 90zl, a w linuxpl mialem to po transferze za 32zl.
Czytajac opinie sam sie mocno zastanawialem nad nimi, testowalemc rozne hostingi i zaryzykowalem (oferowali ssh jako jedyni w racjonalnej cenie). Mysle, ze sie oplacilo.

Cleric - 02-01-2009, 15:23

Zgodzę się z Vinkler, admini są pomocni. Pierwsze konto założyłem już prawie rok temu. Aktualnie mam 4 pakiety i jestem bardzo zadowolony z tego hostingu. Powoli zastanawiam się nad dedykiem u nich. Polecam moim zdaniem jeden z najlepszych polskich hostingów.
GrochuX - 04-01-2009, 13:08

Tydzień temu kupiłem u nich pakiet w1Gb i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony. Ich atutem jest obsługa i podejście do klienta.
Arhadus - 05-01-2009, 21:50

Czy tutaj trzeba płacić za rok z góry, bo jakoś nie mogę się doczytać.
MagicalFire - 05-01-2009, 21:53

Arhadus napisał/a:
Czy tutaj trzeba płacić za rok z góry,

za 6 miesiecy minimum ;)

Arhadus - 05-01-2009, 21:58

Czyli mają takie zabezpieczenie... Z tego co czytam, lepiej kupić na rok, ponieważ wtedy dostajemy za darmo domenę eu lub pl. Dobrze wyczytałem?
MagicalFire - 05-01-2009, 22:01

Arhadus napisał/a:
Z tego co czytam, lepiej kupić na rok, ponieważ wtedy dostajemy za darmo domenę eu lub pl. Dobrze wyczytałem?

tak dobrze wyczytałes
GrochuX napisał/a:
Ich atutem jest obsługa i podejście do klienta.

bo szanują kazdego klienta obojętnie jaki ma pakiet

Arhadus - 05-01-2009, 22:04

A wgrywanie przez FTP odbywa się tak jak na wszystkich innych serwisach, dajmy na to webd itp? Myślę, że wiesz o co mi chodzi.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group