To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

F.A.Q. - Najczęściej Zadawane Pytania - "Brak For" przy wejsciu na forum...

Widmo - 14-05-2005, 09:10
Temat postu: "Brak For" przy wejsciu na forum...
1. Zawsze sprawdz czy masz najnowszą wersje forum:
http://Gość.org/forum/check_files.php
jeżeli nie - zaktualizuj do najnowszej...

2. Sprobuj zsynchronizowac forum:
PA >> Fora >> Synchronizuj Fora
zrob to 2 razy.

3. Sprawdz zezwolenia for czy nie ma ustawione prywatnych zezwoleń.
ustaw zezwolenia ogolne for w "tryb prosty" na "zarejestrowany".
PA >> Fora >> Zezwolenia

4. upewnij się czy masz jakieś fora...
PA >> Fora >> Zarzadzaj

5. Jezeli nic nie pomaga:
Otwierasz bazą danych, szukasz tabeli phpbb_forums
Przegladasz ja, tam gdzie forum_id = 0, albo kasujesz ten dział, albo zmieniasz to forum_id np na 1000. Forum powinno ruszyć.

Maciek-krakow - 19-01-2006, 22:43

Wszystko fajnie tylko mi wyswietla na ekranie cos takiego: http://transportszynowy.200.pl/forum/ i nie mam nawet dostepu do PA wiec nic nie moge zrobic .... Prosze o pomoc...
Dlugi - 19-01-2006, 22:52

Widmo napisał/a:
1. Zawsze sprawdz czy masz najnowszą wersje forum:
http://Gość.org/forum/check_files.php
jeżeli nie - zaktualizuj do najnowszej...

Maciek-krakow, Ty masz forum w wersji 1.8 czytaj ze zrozumieniem

Maciek-krakow - 19-01-2006, 23:49

no ale jak wszedlem do tego linka to mi wypisalo ze wszystko jest ok
wie c co robic?

irekk - 19-01-2006, 23:52

skoro masz 1.8 a aktualna to 1.9.5 to zgadnij :roll:
Maciek-krakow - 20-01-2006, 00:22

zaktualizowac - tylko jak sie torobi - nie mam otym zielonego pojecia - nie jestem informatykiem...
irekk - 20-01-2006, 00:26

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w
F.A.Q.

http://www.przemo.org/php...opic.php?t=1714

Maciek-krakow - 20-01-2006, 01:05

Noi zaktualizowalem i terazjuz zupelnie wszystko padlo. Wypisywalotylko co jakis czas zenie mozesz przeslac jakiegos elementu z tego folderu zipowskiego... Nienawidze takich komplikacji... To jest wszystkotakopisane ze zaden laik nierozumie co ma zrobic a ja laikiem jestem co wcale nie znaczy ze nie moge miec forum... Poza tym dlaczego forum nagleprzestalodzialac - chyba nieprzez tozewersjajest stara bo to tak jalbym mial windowsa 98 i przestal dzialac bo XP sie pojawil...
irekk - 20-01-2006, 01:12

ok widze ze chyba nadpisywales plik, to ci powiem tyle: wgraj je jeszcze raz
ale teraz juz robimy offtopa wiec proponuje ci zaczac szukac bo o tym bylo pisane wiele razy

kontra - 08-02-2006, 12:00

Po tym co napisał Widmo, forum zaczęło mi działac (bo miałem problem z brakiem for). Jednak skasował się całkowicie licznik odwiedzin. Jest to dla mnie bardzo ważny element, więc jeżeli w jakimś pliku można go zmienic to byłbym wdzięczny. Skasowało się także "Najwięcej osób było..."
michael_13 - 10-02-2006, 18:51

Widmo mam ten problem, mam najnowsze forum 1.12.3 i po bezproblemowym wgraniu bazy danych pojawia się: Brak For. Zrobiłem wszystko to co napisałeś lecz problem nie zniknał mam nadal brak for. W PhpmyAdmin w tabeli phpbb_forums mam jakieś działy (wszystkie co trzeba!) nie ma tam żadnego forum_id = 0. Co mogę jeszcze zrobić? Dodam że w dziale zarzadzaj (w dziale Fora) nie ma żadnego forum :/ a w bazie danych są? trochę dziwne.

Z góry dzięki :)

fikas8 - 31-03-2006, 12:29

jak wchodze pisze mi brak for, chce wejsc do panelu administracyjnego, a mi oisze ze nie mam uprawnien admina.. a jestem glownym adminem :/ :? ;(

[ Dodano: 31-03-2006, 12:42 ]
ja pier***********************************************************************************************
terax wszystkie fora nie wiem czemu mi sie skasowaly, mam nowe forum, kur********** co za modyfikacja kurde

soser - 31-03-2006, 18:34

fikas8 napisał/a:
jak wchodze pisze mi brak for, chce wejsc do panelu administracyjnego, a mi oisze ze nie mam uprawnien admina.. a jestem glownym adminem :/ :? ;(

[ Dodano: 31-03-2006, 12:42 ]
ja pier***********************************************************************************************
terax wszystkie fora nie wiem czemu mi sie skasowaly, mam nowe forum, kur********** co za modyfikacja kurde


:roll: Może tylko fora dla zarejestrowanych? I masz żle ustawione ciasteczka i dlatego tak się dzieje?

irekk - 31-03-2006, 18:39

fikas8, masz pecha, mi dziala wszystko
fikas8 - 01-04-2006, 10:04

wczoraj zalozylem jeszcze jedno forum na tej samej bazie danych, wchodze na drugie, a tu wszystko ok, tylko mi pisze brak for, i dopiero jak sie zaloguje mam fora, ale wtedy juz nie jest dobrze, jest te forum co zalozylem nowe, i nawet nick mi sie zmienil, na taki jak zakladalem forum te nowe, CO ZROBIĆ? :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group