To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Błąd na phpBB2 by Przemo

Kampi - 30-08-2010, 21:21

Parę minut temu wywaliło mi kilka błędów - po odświeżeniu było już okej, ale wolę poinformować :roll:
cziter - 31-08-2010, 10:48

Wiem tez tak mam wystarczy odswierzyc strone ;]
Polaczek - 31-08-2010, 11:31

cziter napisał/a:
odswierzyc

A co to znaczy? :>

@topic: co raz częściej są błędy z includowaniem cache. Dzisiaj już chyba 10 razy.

krystianr - 04-09-2010, 19:54

i znowu błąd :
W
Kod:
arning: include(./cache/forum_data.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/includes/functions_add.php on line 437

Warning: include(./cache/forum_data.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/includes/functions_add.php on line 437

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/forum_data.php' for inclusion (include_path='.') in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/includes/functions_add.php on line 437

:/

JustDoIt! - 12-10-2010, 17:36

lui napisał/a:
Nie jest groźny ale trzeba się go pozbyć 8)

Dokłądnie osoba która ząłóżmy bedzie chciała założyć forum na tym skrypcie , wejdzie na forum supportu i zobaczy te błędy może ją to zniechęcić ;)

LuQu - 12-10-2010, 19:11

Dodam także że forum chodzi strasznie wolno , i po chwili wyświetlają się właśnie te błędy. :/
lukas_wrocek - 28-10-2010, 06:56

Jest już jakieś rozwiązanie? Bardzo męczy ten błąd...
freeman3 - 03-01-2011, 16:41

Dzisiaj znowu pojawiły się te błędy.
dinotmrc - 03-01-2011, 16:45

Ja mam je nonstop + internet mam 20mb/s, a strona chodzi gorzej niż na 128kb/s. Zapewne to wina hostingu.
Lisu15 - 03-01-2011, 16:59

Błędy są non-stop...zbliża się 2012... :>
lukas_wrocek - 17-02-2011, 11:57

Coś już wiadomo w temacie? To dalej webd.pl jest problemem?
maminowiec - 17-02-2011, 15:26

Tak , jest to wina hostingu.
Lukdirt - 24-05-2020, 16:08

No niestety, użytkownicy na moim forum (które też mam na webd.pl) też się skarżą na częste błędy, takie jak np.

Kod:
phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
Too many connections


...na szczęście zazwyczaj pod odświeżeniu strony jest już Ok.

Skontaktowałem się już z zarządem hostingu webd.pl, i otrzymałem taką odpowiedź:

Cytat:
Państwa strona wykorzystała wszystkie dostępne sloty PHP.
Ilość dostępnych slotów na serwer: 4
WN14 jest obsługiwany przez 3 serwery WWW, więc liczba dostępnych slotów PHP to 12.
Aby problem nie występował, należy lepiej zoptymalizować skrypt strony, stosując na przykład mechanizm Cache.


Czy wyczyszczenie folderu cache w ftp. w Total Commanderze rozwiąże ten problem :?:

Woytec - 25-05-2020, 11:25

Lukdirt napisał/a:
Czy wyczyszczenie folderu cache w ftp. w Total Commanderze rozwiąże ten problem
Napisali że stosowanie cache może być rozwiązaniem. A wyczyszczenie nie koniecznie jest stosowaniem, chociaż po odbudowaniu które nastąpi, będzie.
irekk - 28-05-2020, 20:41

Długie działanie skryptu, przyczynia się do tego, że nawet pomimo nie używania bazy do zapytań, połączenia takie wiszą tak długo jak trwa skrypt (chyba że zamknie się połączenie czego ten skrypt nie robi).
Keszowanie o którym wspominają polega na przetrzymywaniu kopii danych w formie łatwo i szybko dostępnej po stronie aplikacji. O ile PHP nie pozwala (domyślnie) na zapisanie danych w pamięci i współdzielenie tych danych pomiędzy wątkami, tak można to uzyskać poprzez zapisanie danych do pliku, co też w pewnym zakresie skrypt forum robi.
Warto przejrzeć obecne dodatki do forum i wyłączyć te, z których się nie korzysta.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group