To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Ogólne - Błąd na phpBB2 by Przemo

Barty - 28-08-2010, 12:47

Pawlok, Mi też coś takiego się dzieje.
Mam jeszcze problem z tym że jak mam kilka postów nie przeczytanych, i jak w nie kliknę to pokazuję mi się że
Cytat:
Nie odnalezion otematów ani postów spełniających wybranych kryteriów


[ Dodano: 28-08-2010, 13:59 ]
Dosłownie przed chwilą pojawił mi się taki błąd

Screen1


Kliknąłem Strona Główna i wróciło.
Miałem parę postów nie przeczytanych no to kliknąlem i w tym momencie pojawił się drugi błąd.

Screen2

krystianr - 28-08-2010, 16:12

i kolejny błąd
Misiek [PL] - 29-08-2010, 11:54

Nowość!

Lisu15 - 29-08-2010, 12:32

Ale teraz wam wrzuce hiciora :lol:

Co byście powiedzieli na...całkowitą zmianę wyglądu forum :?: Screen przedstawi wizję...lub to co się wydarzyło kilka minut temu.

lui754 - 29-08-2010, 16:58

Nie wrzucajcie tutaj screenów, zapychacie tylko miejsce na serwerze ;]

Wystarczy opis sytuacji oraz kod błędu.

Lisu15, to było celowe, zmiana na 1 minutę :)

Elvis Scatter - 29-08-2010, 17:15

Kod:
Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/common.php on line 289

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/common.php on line 289

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/common.php on line 289


Ten błąd pojawił się po kliknięciu w "Znajdź wszystkie posty [nazwa użytkownika]. Też mam serwer na webd.pl i podobne błędy. Czyli że co, to wina hostingu?

TES - 29-08-2010, 17:17

Elvis Scatter napisał/a:
Czyli że co, to wina hostingu?
niestety tak... nie pozostaje nam nic innego jak czekać aż błędy przejdą ;) bo są naprawdę irytujące. dziś wyskoczyło mi to kilkanaście razy, już nawet nie liczę...

[ Dodano: 29-08-2010, 17:24 ]
Kod:

Error 404
Plik którego szukasz nie został odnaleziony na serwerze.
Jeśli uważasz, że powinien się tutaj znajdować, powiadom mnie o tym.

Strona główna


podczas przeglądania tematu ^^

Dudex77r - 29-08-2010, 17:57

No to dobra, czyli to wina hostingu? To pasuje go zmienić i już.

TES o 1 w nocy to 2x razy miałem.

Ps; teraz to

Kod:
Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/common.php on line 289

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/common.php on line 289

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/common.php on line 289
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row

lui754 - 29-08-2010, 22:13

Wygaszam powyższe zbędne komentarze.

Temat ma służyć zgłaszaniu błędów. Jak sytuacja się ustabilizuje to temat zostanie zamknięty.

Serwer jak serwer, czasami coś się psuje i powoduje błędy. Widocznie dopadło i nas.
Zapewniam, że wszystko zostanie naprawione i przepraszam w imieniu ekipy za zaistniałe trudności w dostępie do forum.

Proszę o wstrzymanie się z komentarzami na temat administracji i serwera. Jeżeli nadal będzie tworzył się tutaj spam, nagrodzę odpowiednio wybrane osoby.

adrian507120 - 30-08-2010, 00:46

lui, taka jest prawda administracja włącznie z Przemem, olewa nas przykładem jest update skryptu który był tak głośno zapowiadany teraz te problemy z wyświetlaniem forum. Mógłby ktoś np Przemo się odezwać w tym temacie. Z tego co wiem pracuje on przy komputerach nie może wpisać głupiego adresu do przeglądarki i sprawdzić co się dzieje. Według mnie Przemo upadło.
lui754 - 30-08-2010, 02:38

adrian507120, A to wszyscy maja stać na baczności? Ja teraz jestem aktywny bo mam wolny czas, wypełniam wszystkie luki nowymi moderatorami i ST.

O samych błędach Przemo wie dobrze, oglądał ten temat. Ostatnio przydzielił zaległych Vipów do odpowiedniej grupy.

Każdy tutaj pracuje, nawet najbardziej niewidoczni. Nie wtrącaj się jeżeli nie wiesz jak wygląda sytuacja.

TES - 30-08-2010, 17:46

Nie wiem jak u was, ale u mnie coraz częściej wyrzuca 404 ;(
Lisu15 - 30-08-2010, 17:48

Jak nie umiesz chodzić po stronie to będzie :-P Nie baw się w detektywa i nie szukaj nieistniejących plików. A tak na serio to prawda. Wczoraj wywaliło mi 404 na w index.php...
TES - 30-08-2010, 17:51

Lisu15 napisał/a:
Jak nie umiesz chodzić po stronie to będzie :-P Nie baw się w detektywa i nie szukaj nieistniejących plików
bez takich ok :?: :!: wchodząc w temat mi to wywala albo w Pw
Barty - 30-08-2010, 17:52

TES napisał/a:
Lisu15 napisał/a:
Jak nie umiesz chodzić po stronie to będzie :-P Nie baw się w detektywa i nie szukaj nieistniejących plików
bez takich ok :?: :!: wchodząc w temat mi to wywala albo w Pw


Tak mi również.
I masz rację pojawia się to częściej niż zwykle



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group