To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Style - AbreO_LoteQ modified by kooza

Skater - 12-10-2010, 20:37

wgrałem to i nie jest taki ładny niebieski tylko brązowy... :(
kooza - 12-10-2010, 22:05

Skater, postaram sie go przerobic całego na niebieski. :D dla was. logo belki ikony. itp.
ale zawsze mozna to samemu zrobic. wystarczy pliki pozamieniać i w css pogrzebać

Skater - 12-10-2010, 22:18

No tak, tylko że ja bym chciał przy działach paski niebieskie jak dałeś w demo.
kooza - 13-10-2010, 13:29

ok. postaram sie przerobic
Skater - 29-10-2010, 07:59

I jak idzie? :>
Halloween - 29-10-2010, 09:26

demko nie działa :>
kooza - 29-10-2010, 15:06

jest demo. wejdź na ta stronę z demo i zmień styl
Phantom - 08-11-2010, 21:53

Modyfikujesz styl, zachowując moje ikonki (zmieniając tylko ich kolor), nie ruszyłeś nic prawie w kodowaniu stylu, więc mógłbyś uszanować trochę autora i zostawić go w stópce oraz link do jego strony. Zero poszanowania, myślicie że zmienicie kolory belek i ikon i uważacie, że prawowity autor tego stylu nie ma racji bytu w stópce.
JustDoIt! - 08-11-2010, 22:01

Phantom, zgadzam się, :) kod nic nie został zmieniony, grafikę można uznać za przerobioną a kod nic ;]
Phantom - 08-11-2010, 22:11

JustDoIt! napisał/a:
Phantom, zgadzam się, :) kod nic nie został zmieniony, grafikę można uznać za przerobioną a kod nic ;]

Tu już nie chodzi o to kto się zgadza a kto nie, chodzi minimum godności i poszanowania czyjejś pracy, którą otrzymaliście za darmo.
Czy większości z Was na prawde zawadza to, że widnieje w stópce autor stylu? Przeszkadza w jego korzystaniu? Uwierzcie, że cieszy mnie to, że dużo ludzi używa mój styl jeżeli używa go nie przywłaszczając sobie mojej pracy. Zastanówcie się nad tym.

Nois - 04-08-2012, 14:34

Dasz demo?
Tequila - 01-12-2012, 10:34

Fajny styl ;]
Mógł by ktoś edytować mi te ikonki z brązowego na czerwony?
Bo w ps nie można :(
Prosze!

krz_90 - 18-02-2013, 22:20

Piszę akurat tutaj, bo korzystam z tej modyfikacji, ale Phantom wiem, jak to boli, dlatego stópkę ściągnę z oryginalnego stylu i każdy autor będzie w niej ujęty :)

Jednak nie o to mi chodzi teraz.. Chciałbym zmienić kolor informowania o nowych postach, tj. jak pojawia się 'zobacz posty nieprzeczytane (liczba)' - jak zmienić żeby było czerwone? Tylko w przypadku gdy sa nieprzeczytane. Nie jestem pewnie nawet na średnim poziomie dlatego pytam o takie rzeczy.. :)

pzdr

xlesiu - 18-02-2013, 23:17

krz_90, standardowo jest to klasa a.gensmall. Jednak jej zmiana w pliku css spowoduje zmiany na całym forum, dlatego najlepiej zmienić w index_body.tpl w
Kod:
<a href="{U_SEARCH_NEW}" class="gensmall">{L_SEARCH_NEW} [{COUNT_NEW_POSTS}]</a>
na
Kod:
<a href="{U_SEARCH_NEW}" class="gensmalXl">{L_SEARCH_NEW} [{COUNT_NEW_POSTS}]</a>
i wtedy dodać nową klasę do css
Kod:
a.gensmallX{color: red; text-decoration: none;}

krz_90 - 18-02-2013, 23:58

dzięki wielkie! jednak mam jeszcze pytanie. w jednym wpisie jest 'gensmalXl' a w drugim 'gensmallX'.. domyślam się, że te dwa mają być takie same, czy się mylę?

xlesiu napisał/a:
<a href="{U_SEARCH_NEW}" class="gensmalXl">{L_SEARCH_NEW} [{COUNT_NEW_POSTS}]</a>


xlesiu napisał/a:
a.gensmallX{color: red; text-decoration: none;}


[ Dodano: 19-02-2013, 00:06 ]
sry za zdublowanie posta, ale nie widzę opcji 'edytuj'. Tak więc zajrzałem dokładnie do pliku index_body.tpl i zamiast
xlesiu napisał/a:
<a href="{U_SEARCH_NEW}" class="gensmall">{L_SEARCH_NEW} [{COUNT_NEW_POSTS}]</a>


mam

<!-- BEGIN switch_unread --><a href="{U_SEARCH_NEW}">{L_SEARCH_NEW} [{COUNT_NEW_POSTS}]</a><!-- END switch_unread -->

Więc metoda podana wyżej chyba nie zadziała :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group