To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum działu Ogólne (posty do 12.2007) - Wyświetlanie niewidocznych fragmentów kodu?

Mattheusheck - 27-06-2006, 14:02
Temat postu: Wyświetlanie niewidocznych fragmentów kodu?
Mam taki drobny problem - nie przeszkadza on w niczym, ale razi mój zmysł estetyczny. W tabeli na dole forum linki Administrator i Moderator wyświetlają się z %s przed i po nich. Jak to wygląda, możecie zobaczyć w załączniku. Wgrywałem index_body.php dla każdego stylu raz jeszcze i nic to nie dało. Nie wiem właściwie, z czego wynika problem. Aha, na forum nie ma (jeszcze?) junior adminów, toteż przy jego linku nie pojawia się %s.
Gracek - 27-06-2006, 14:09

Cytat:
Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany, kliknij Tutaj żeby przejść do formularza rejestracyjnego.

Mattheusheck - 27-06-2006, 14:46

Chwilowo to zmieniłem, można już przeglądać wszystko, ale właściwie do czego może Ci się to przydać?

A'propos - na liście użytkowników jest to samo - czyli coś jest nie tak z kodem linku? Jak to naprawić?

Gracek - 27-06-2006, 14:48

http://www.spol-praw.yoyo.pl/check_files.php
w langach masz zmienione

Mattheusheck - 27-06-2006, 14:59

Dzięki, sprawdzę. Wszystko przez instalowanie tego moda z listą emotek do shoutboxa. Zainstaluję pliki języków raz jeszcze i powinno hulać.

Dzięki raz jeszcze, wszystko jest już OK. Przy okazji poprawiłem plik dumploadera, bo już o nim zapomniałem. :-) Masz ode mnie "pomógł".



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group