To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum działu Ogólne (posty do 12.2007) - [Problem] jak blokowac tych ktorzy nie wrzucili fotki do pro

gaga - 26-06-2006, 09:14
Temat postu: [Problem] jak blokowac tych ktorzy nie wrzucili fotki do pro
witam,

mam pewien problem.. nie moge doprosic sie uzytkownikow mojego forum do wrzucenia fotki w swoim profilu, w zwiazku z czym chcialabym uniemozliwic wejscie na forum tym ktorzy nie maja fotki, cos w rodzaju warunkowej blokady wrzuc fotke a wejdziesz. Czy ktos z Was jest w stanie mi pomoc? a moze jest jakis gotowy skrypt? szukalam tu na forum ale nie znalazlam. bede bardzo wdzieczna za pomoc bo juz strasze tych moich uzytkownikow i strasze a poki co nie wiem jak swa grozbe urzeczywistnic :P

Spider.men - 26-06-2006, 11:07

Nie wiem czy to jest możliwe żeby ustawić cdoś takiego zęby tylko fotki jako avatary mogli wrzucać..
shout - 26-06-2006, 11:11

Ogólne -> modyfikacje -> zlecę modyfikacje ;)
gaga - 26-06-2006, 14:55

Spider.men napisał/a:
Nie wiem czy to jest możliwe żeby ustawić cdoś takiego zęby tylko fotki jako avatary mogli wrzucać..


mi nie chodzi o to aby wrzucali fotki jako avatary ale o to aby uzupelnili swoj profil o fotke i zeby to skontrolowac..

shout napisał/a:
Ogólne -> modyfikacje -> zlecę modyfikacje ;)


taa.. a ile napisanie takiej modyfikacji moze kosztowac?

Spider.men - 26-06-2006, 15:05

gaga napisał/a:
taa.. a ile napisanie takiej modyfikacji moze kosztowac


Ty musisz napisać jaką za jaką cena ma być modyfikacja , napewno musi kosztowac więcej niż dwa złote :D zBo tak w regualminie zleceń jest napisane :P A cena sama wymysl :mrgreen:

shout - 26-06-2006, 15:24

Zacznij np., od 20 zł, a jak nie będzie chetnych do zwiększ do max. 50 zł - wtedy się znajdą;)
Spider.men - 26-06-2006, 15:27

shout, ale napewno można będzię to modyfikacje jakąś obejść :P przecież nie sprawdzi zawsze czy to jest zdjecie czy nie ;P
gaga - 26-06-2006, 21:14

łeee.. to ja sobie sama cos pokombinuje.. dzieki :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group