To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Archiwum działu Ogólne (posty do 12.2007) - [Problem] z forum. przyczyna - nieznana.

Seraphe - 25-06-2006, 16:22
Temat postu: [Problem] z forum. przyczyna - nieznana.
Witam, mam forum w wersji 1.12.5, i niedawno niewiadomo skąd, pojawił się się error 1054, który to problem jest wyjaśniony w FAQ, jak również co nalezy zrobić gdy się pojawi.

Tak więc opróżniłem katalog cache i teraz wyświetla się błąd, który możecie zobaczyć na: http://lcs.net.pl/seraphe/seraphe/forum

Najciekawsdze jest to, iż nie wiem skąd pojawił się błąd, nic nie kombinowałem w db, również pliki w check_files.php, gdy jeszcze forum było sprawne wszystkie były 'na zielono'.

jak sobie poradzić z tymże błędem?

Gracek - 25-06-2006, 16:30

sprawdz czy masz wszystkie tabele w bazie (bledy wystapily przy phpbb_banlist i phpbb_portal_config), sprawdz haslo do bazy, sprawdz czy prefix jest taki sam jak w config.php
Seraphe - 25-06-2006, 16:53

tabele wszystkie są, plik config.php również ma poprawną zawartość.
usterka - 25-06-2006, 18:53

Nie wiem czy masz jakieś kopie (napewno masz) i od tego bym zaczął na chwilę obecną jeśli nie można będzie rozwiązać problemu. Wykonałbym najpierw kopię istniejącej obecnie konfiguracji (pliki + baza) a potem wgranie kopii robionej gdy było O.K.
Gracek - 25-06-2006, 21:54

Seraphe, to sprawdz jeszcze, czy uzytkownik, ktorego uzywasz do laczenia sie z baza ma uprawnienia do wykonania selecta z tej bazy.
wiecej mozliwosci nie widze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group