To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Problem z modyfikacją - Czy modyfikacje ze starszych wersji b?d? dzia?a?y na nowszej

MultiGTAMISSION - 07-03-2015, 20:16
Temat postu: Czy modyfikacje ze starszych wersji będą działały na nowszej
Witam. Mam problem, otóż zainstalowałem wersję 1.12.6 i w Indeksie proszą, abym dokonał aktualizacji. Czy po tym wszystkim będę mógł zainstalować modyfikacje ze starszych wersji, czy tylko do tych zgodnych z wersją?
Tommekk80 - 07-03-2015, 20:22

MultiGTAMISSION napisał/a:
zainstalowałem wersję 1.12.6

Dlaczego? Mocno zalecana jest najnowsza wersja, starszych niż 1.12.7 już w sumie nie supportujemy. Także zainstaluj 1.12.8.

MultiGTAMISSION - 07-03-2015, 20:50

A modyfikacje? Będą działały ze starszych wersji?
luk19952 - 07-03-2015, 20:53

W razie problemów zajrzysz w ten temat. http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=149969
MultiGTAMISSION - 07-03-2015, 21:02

Wykonałem update zgodnie z instrukcją, ale przy KAŻDYM zapytaniu jest, niewykonane. W takim razie zacząłem robić to ręcznie. Oto, co zwróciło mi zapytanie
Kod:
Nie mogę wykonać: CREATE TABLE phpbb_advertisement ( id mediumint(9) NOT NULL auto_increment, html text DEFAULT '' NULL, email varchar(128) default '' NULL, clicks int(9) default '0' NOT NULL, position tinyint(1) default '0' NOT NULL, porder mediumint(4) default '0' NOT NULL, added int(11) default '0' NOT NULL, expire int(11) default '0' NOT NULL, last_update int(11) default '0' NOT NULL, notify tinyint(1) default '0' NOT NULL, type tinyint(1) default '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (id) ) DEFAULT CHARSET latin2 COLLATE latin2_general_ci

Table 'phpbb_advertisement' already exists

EDIT: Znowu znaki zapytania bez polskich znaków. No załamuję się po prostu. A na czacie jest: HACKING ATTEMPT. To ci los, ledwo otworzyłem forum, już problem z aktualizacją i instalacją modyfikacji.

irekk - 07-03-2015, 23:31

Cytat:
Dlaczego? Mocno zalecana jest najnowsza wersja, starszych niż 1.12.7 już w sumie nie supportujemy. Także zainstaluj 1.12.8.


Pewnie dlatego:
http://przemo.org/phpBB2/...=category&id=27

Ale spoko, od ciebie nie ma co wymagać myślenia.

MagicalFire - 08-03-2015, 13:23

MultiGTAMISSION napisał/a:
Table 'phpbb_advertisement' already exists

czyli tabela juz istnieje
qbs, witaj miło cie ponownie widzieć

irekk - 08-03-2015, 22:41

MagicalFire, szkoda tylko że cały czas usuwają mi posty. Zwłaszcza te rzeczowe gdzie nikogo nie urażam, nie prowokuje ani nic. Natomiast jak cisnę z ziomka który próbuje mnie prostować to nagle post zostaję :o Czasami zaglądam na forum z sentymentu. Smuci mnie trochę to że phpbb3 siedzi 2 czy 3 lata nad symfony a jedyne co zrobili to przenieśli templatki na twiga. Liczę że lada miesiąc ukażę się phpbb4 i powrócą w chwale. Z tym że Symfony 2 to nie jest idealny framework do robienia lekkich cmsów / forów.

MultiGTAMISSION, jeżeli masz te wiadomości to znaczy że istnieje już baza danych, która zawiera te tabele. Jeżeli nie masz tam istniejących danych, to usuń wszystkie tabele i rozpocznij instalację na świeżo z najnowszą wersją: klik



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group