To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Bazy danych SQL - Błąd ze skryptami na forum

Sysk - 05-05-2014, 15:41
Temat postu: Błąd ze skryptami na forum
mam jakieś dziwne błędy ze skryptami na forum -

właściwie nic się nie pokazuje ale skrypt jest nieaktywny

W PA
próbuję wyłączyć logi czynności i nie robi skrypt tego


albo próbuję usunąć masowo posty danego usera i też nic


w czym jest problem ?

mam taki po usunięciu pod forum przez komendę sql w phpmyadmin
:/

Matteo - 05-05-2014, 15:43

Sysk napisał/a:
mam taki po usunięciu pod forum przez komendę sql w phpmyadmin
Jak ta komenda wyglądała?
Sysk - 05-05-2014, 15:56

Cytat:
DELETE FROM `phpbb_forums` WHERE forum_id = 25;



Mattero - ty znasz się bardzo na bazie , widzę że jesteś ,

powiedz mi bardzo proszę , co zrobić


zrobiłem tak tak jak tam było pisane w wątkach z tymi komendami i mam teraz problem - mimo że na forum w informacjach nie wyświetla mi postów botów i na żadnym forum/podforum ich nie widzę to jednak w bazie widzę że pozostały a cała moja baza ma teraz 30 mb i nie wiem jak mam te boot posty wywalić z tejże bazy

nie chciałbym też aby mi zrobił się jakiś błąd tak że nie będę mógł naprawić forum - wiesz może jak zoptymalizować forum tak aby usunęły się z bazy posty których na forum nie ma i nie nie wskazuje aby takowe kiedykolwiek były ?

może jakąś komendą sql ?

[ Dodano: 05-05-2014, 16:04 ]
w phpmyadmin patrzę że

phpbb_search_wordmatch Przeglądaj Przeglądaj Struktura Struktura Szukaj Szukaj Wstaw Wstaw Opróżnij Opróżnij Usuń Usuń 1,293,968 MyISAM latin1_swedish_ci 94.5 MB

tyle mb ma ta tabela

phpbb_search_wordlist Przeglądaj Przeglądaj Struktura Struktura Szukaj Szukaj Wstaw Wstaw Opróżnij Opróżnij Usuń Usuń 99,732 MyISAM latin1_swedish_ci 9.1 MB 1.6MB



a tyle ta


phpbb_posts_text Przeglądaj Przeglądaj Struktura Struktura Szukaj Szukaj Wstaw Wstaw Opróżnij Opróżnij Usuń Usuń 7,488 MyISAM latin1_swedish_ci 91.1 MB 59.4MB



tyle zaś ma texts

Woytec - 06-05-2014, 10:10

Synchronizacja i odbudowa search
Sysk - 06-05-2014, 14:52

Jak mam to zrobić gdzie ?

w szukaj forumowym wpisałem te pojęcia ale żaden temat - nazwa nie pokazał mi rzeczy związanych z Synchronizacja i odbudowa search

w faq tego też nie widzę :/

miałbyś może jakiś temat na to aby można było się dokładnie, łopatologicznie zapoznać co i jak ( żeby znowu czegoś nie popsuć :( )

Matteo - 06-05-2014, 15:54

PA > Fora > Synchronizacja
PA > Użytkownicy > Synchronizacja użytkowników
PA > Załączniki > Synchronizuj załączniki
PA > SQL > Odbuduj Search

Sysk - 06-05-2014, 16:18

Dziękuję Ci bardzo, zaraz wezmę się za to jak tylko forum przywróci mi do normalnej postaci rzeczy


Matteo (albo ktokolwiek inny) jeśli wiesz - bo jest to problem z bazą dotyczący sql , powiedz mi prosze jeszcze

co zrobić w takim przypadku - gdy wchodzę na forum i porobię cokolwiek, np. coś w PA albo powchodzę na 30 stron forumowych w pewnym momencie wyskakuje mi :
Kod:

QL Error : 1226 User 'sysk' has exceeded the 'max_updates' resource (current value: 3000)



jak można ten limit zwiększyć bo robi się to trochę uciążliwe...

zwiększa się go w phpmyadmin ? czy może na koncie serwera
pomóż :(

Matteo - 06-05-2014, 16:38

Wątpię, że masz udostępnione jakieś narzędzie do edycji tego.
Poproś admina hostingu o modyfikację limitów.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group