To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

Portal - [problem] Nieupiekszalne posty

Gambit - 24-06-2005, 09:09
Temat postu: [problem] Nieupiekszalne posty
Wiec jak w opisie tematu. Sprawa tyczy sie tego ze post ladnie wygladajacy na forum (w dziale portal) jest rozny od wygladu na portalu. Nie ma obrazkow a sa tylko linki, nie ma tekstu korygowanego - wytluszczenie, centrowanie - po prostu nic.
Czy nastapily jakies zmainy w stosunku do starszej wersji modyfikacji, bo keidys tego nie bylo.

Sylwia - 24-06-2005, 13:57

Jeżeli zamiast bbcode użyjesz html'a to wszystko bedzie dobrze Ci działać :)

A jeżeli obrazki dodajesz jako załącznik to jest taki mod dodający obrazki do portalu, musisz poszukać w liscie modów (dział: modyfikacje gotowe)

Gambit - 24-06-2005, 20:44

Sylwia, pomimo wlaczenia mozliwosci uzywanie HTMLa na stronach forum... na portalu to nie dziala...
Sylwia - 24-06-2005, 21:19

Przykro mi ale nie wiem z czym masz problem gdyż mi html działa...
They - 24-06-2005, 21:49

Gambit, jak masz ustawienia w PA zaznaczone ograniczenie długości znaków w newsie w portalu, to Ci nie pokazują tagi i html. Oznacz i zobacz sam.
ROGU - 27-06-2005, 19:53

They napisał/a:
Gambit, jak masz ustawienia w PA zaznaczone ograniczenie długości znaków w newsie w portalu, to Ci nie pokazują tagi i html. Oznacz i zobacz sam.

Gdzie odznaczyć?? ze w PA to wiem ale gdzie dalej???....

They - 27-06-2005, 22:42

PA -> Ogólne -> Ustawienia portalu -> Długość newsa (znaków) -> pole puste
Sylwia - 27-06-2005, 23:07

To ja jeszcze dodam że to chyba nie całkiem prawda bo ja mam ustawione ograniczenie znaków do 2000 i html mi działa:


They - 27-06-2005, 23:12

bo dałaś za dużo znaków (2000) i dlatego zmieści się w poście (news) dla tagi html.

Ale istnieje taki mod Cracka, który zrobił tylko obrazek w newsie, a tagi html prosiłem mu ,żeby dodało, jednak on zwlekał i nie miał czasu :(
http://www.przemo.org/php...der=asc&start=0

Gambit - 30-06-2005, 12:11

They, Sylwia, no tyle ze mam dokladnie takie same ustawienia co to tego zaloczonego obrazka.. bo one po czesci sa tak domyslnie ustawione... nie wiem co sie zmienilo bo kiedys dzialalo :(
Sylwia - 30-06-2005, 15:19

Gambit napisał/a:
They, Sylwia, no tyle ze mam dokladnie takie same ustawienia co to tego zaloczonego obrazka..


Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli ale jeżeli chodzi o obrazek to wstaw go po prostu do tabeli z tekstem (zobacz u mnie) i po problemie :)

Pozdrawiam

Gambit - 30-06-2005, 15:24

Sylwia, nie nie... chodzilo mi o ten ktory tu wkleilas z ustawnieniami, mam dokladnie tak samo jak tam napisane, tyle ze mam jedne post wiecej... no i z racji ze jednak nie da sie upiekszac postow... wylaczyc musialm portal :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group